Kto tworzy GEG Poland?

Kim jesteśmy ?

Google Educator Group to poprostu społeczność edukatorów posługujących się narzędziami Google dla Edukacji. Żeby zostać certyfikowanym edukatorem wystarczy zdać egzaminy certyfikujące przygotowane przez firmę Google. Ale to nie jest strona tylko dla edukatorów. Mamy to do siebie że każdy z nas ma edukacyjne ADHD i chce się dzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi.

Przemek Szlagor

Nauczyciel matematyki w Dwujęzycznych Szkołach im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej. Certyfikowany trener i innowator Google for Education. Administrator Google Workspace. Pasjonat edukacji, technologii, koszykówki i astronomii. Wykorzystuje technologię i programowanie na zajęciach, prowadzi autorskie warsztaty. (przemek.edu.pl)

Dawid Łasiński – Pan Belfer

Dawid Łasiński – dyplomowany nauczyciel chemii w Zespole Szkół im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. W lutym 2017r. stworzył postać Pana Belfra (www.panbelfer.pl) – nauczyciela z Internetów. Jego kanał edukacyjny na YT “Pan Belfer” subskrybuje ponad 60000 osób. Zwycięzca konkursu Twórca Roku w kategorii edukacja i laureat głównej nagrody Twórca Roku 2021. Laureat nagrody Digital Shaper 2020 – lider cyfryzacji i nowych technologii w Polsce, finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019. Wpisany na Listę100 w latach 2019 i 2020 – listę osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. Autor podręcznika do chemii dla szkoły podstawowej wydawnictwa MAC. Członek internetowej społeczności SuperBefrzy RP. Pomysłodawca i współtwórca takich projektów internetowych wspierających edukację jak Nauczycielwsieci.pl , Lekcjewsieci.pl i Akademiaprzyrodnika.pl

Maciej Danieluk

Twórca portalu Literka.pl (2022-2008). Od 2009 roku nauczyciel w ZSP w Damasławku. Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019. Certyfikowany trener Google dla edukacji. Trener i edukator umiejętności ICT. Członek społeczności SuperBelfrzy RP, GEG, MIEE. Prelegent wielu konferencji i autor warsztatów. Autor cenionej pozycji książkowej: “Tik w pigułce” (wyd.CRE Edicon, Poznań 2019) . W 2021 wpisany na listę 100 osób wyróżnionych przez SPRUC za działaność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce. Autor kursów internetowych dotyczących wykorzystnia TiK w edukacji. Wspólnie z Dawidem prowadzący stronę go4edu.pl na której dzielą się wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi technologii cyfrowych w edukacji

Barbara Halska

Nauczycielka przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie, nagrodzona tytułem Nauczyciel Roku 2014. Specjalistka ds. marketingu w firmie Hostersi. Współautorka podręczników do kwalifikacji E13 i EE08 na kierunku technik informatyk. Współautorka podstawy programowej z informatyki. technik programowania. Ekspertka ORE i MEN.

Agnieszka Halicka

Nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie i trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Publikuje na blogach i w czasopismach.

Prowadzi kanał eduTriki w serwisie YouTube, blog edutriki.pl oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka.

Swoim doświadczeniem dzieli się także jako administratorka grup na Facebooku: Genially – oficjalna polska grupa, Wakelet Polska, Flip(grid) Polska, Laboratoria Przyszłości w praktyce oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz.

Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially, Wakeleta, Flipa oraz SMART Technologies. Jest członkiem zarządu Sekcji Informatyki Szkolnej przy Polskim Towarzystwie Informatycznym.

Znalazła się na Liście 100 osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju kompetencji cyfrowych w Polsce w 2020 i 2021 roku. Nominowana do tytułu Nauczyciel Roku 2021.

Magdalena Brewczyńska

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae.

Znajdziesz nas

Kliknij i obserwuj nasze media.

Youtube

Zapraszamy Cię na nasz kanał na YT. W tym miejscu będziesz mógł się z nami spotkać na różnego rodzaju webinarach i innych eventach. Tutaj też znajdziesz nagrania z materiałami edukacyjnymi

Twitter

Najważniejsze to być razem i wiedzieć co się dzieje. Dołącz do i bądź na bieżąco z tym co się dzieje w społeczności GEG

Forum

W tym miejscu chcemy porozmawiać z sobą. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najbardziej dręczące Cię pytania. Po prostu załóż konto i dołącz do nas.

Facebook

Jeśli uważasz że właśnie w tym miejscu jest dla Ciebie najprostsze żeby Nas obserwowaj to polub nasz fanpage i komentuj na bieżąco to co się dzieje