Program Innowacyjna Szkoła Google

W ramach planów strategicznych Polski, znajduje się ambitny program transformacji cyfrowej edukacji, zawierający m.in. zakrojony na szeroką skalę program zakupu urządzeń dla szkół oraz zwiększenie umiejętności cyfrowych nauczycieli i uczniów.

Jest to unikalna szansa, by zmienić polską edukację i przenieść szkoły na wyższy poziom, co w ostatecznym rozrachunku zamieściłoby Polskę wśród wiodących systemów edukacji na Świecie. Niemniej jednak, aby tak się stało musimy odpowiednio się przygotować, wykorzystując najbardziej innowacyjne i sprawdzone metody transformacji edukacji. 

Opierając się na naszych praktykach i doświadczeniach z wdroż najlepszych projektów edukacyjnych na Świecie, pragniemy zaproponować przeprowadzenie projektu cyfryzacji szkół w Polsce.  Transformacja cyfrowa to nie tylko wdrożenie technologii, ale przede wszystkim przeprowadzenie zmian i dotychczasowych przyzwyczajeń kadry szkolnej. 

Komu dedykujemy Program?
Naszym celem jest włączenie szkół w całościowy ekosystem edukacyjny, obejmujący m.in. rozwiązania Google dla Edukacji, który udoskonali efektywność nauczania i uczenia się z korzyścią dla:
Korzyści wynikające z uczestnictwa:
Założeniem Programu “Innowacyjna Szkoła Google” jest zapewnienie placówkom oświatowym kompleksowych rozwiązań w zakresie:

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:

https://www.innowacyjnaszkola.pl/

Maciej Danieluk
Maciej Danieluk

Maciej Danieluk – Nauczyciel. Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019. Trener Google. Członek społeczności SuperBelfrzy RP.
Autor książki: TiK w Pigułce – narzędziownik nauczyciela

Artykuły: 21

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.