Witam serdecznie – wątek powitalny.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #1009
  Adam JurkiewiczAdam Jurkiewicz
  Uczestnik

  Może byśmy się tu przedstawili?

  O mnie w wersji pełniejszej:
  „Adam Jurkiewicz – haker edukacji, członek nieformalnej grupy SuperbelfrzyRP. Absolwent kursów Massachusetts Institute of Technology, Google IT Automation with Python oraz IBM Professional Data Science z języka programowania Python. Aktualnie nauczyciel informatyki w 78 LO w Warszawie.

  Zdobywca wyróżnienia Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych Polsce w latach 2017, 2020 2021, członek zarządu Szkolnej Sekcji Informatyki przy Polskim Towarzystwie Informatycznym. Trener języka programowania Python, robotyki, mechatroniki, technologii komputerowych ze szczególnym uwzględnieniem otwartych zasobów edukacyjnych oraz oprogramowania OpenSource.

  Autor książki „Python 3. Projekty dla początkujących i pasjonatów” wydanej przez Helion Edukacja. Laureat II miejsca konkursu na Najlepszą Polską Książkę Informatyczną 2022 organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

  Autor kursów języka Python dla projektu OSE IT-Szkoła – w zakresie szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowej.

  Współautor treści z języka Python w projekcie E-Podręczniki do kształcenia ogólnego dla klas ponadgimnazjalnych. Współautor książki “Koduj w Pythonie – tworzymy grę przygodową” oraz publikacji “ENIGMA – Poznaj zagadkę Enigmy, tworząc grę przygodową w Pythonie” wydanych przez Fundację Rozwoju Edukacji Cyfrowej.

  Twórca i prowadzący portal https://python.szkola.pl – zajmuje się tam wsparciem dla nauczycieli informatyki i oswajaniem Pythona w szkołach. Tworzy scenariusze lekcji, inspiracje i kursy dla początkujących. ”

  #1013
  Maciej DanielukMaciej Danieluk
  Opiekun forum

  Czerść Adamie 😉 Cieszę się że tu dotarłes i rozumiem że odpowiada Ci to bardziej niż grupa na fb 😉

  #1014
  Adam JurkiewiczAdam Jurkiewicz
  Uczestnik

  Tak, tak…
  Zdecydowanie takie forum jest mi bardziej przyjazne technicznie. I nie wymaga FB 😉

  #1046
  Piotr KnapekPiotr Knapek
  Uczestnik

  Pragnę się przywitać. Zwykły nauczyciel w szkole podstawowej 🙂 zalogowałem się po konferencji Google Edu Trends 🙂

  #1047
  Adam JurkiewiczAdam Jurkiewicz
  Uczestnik

  Witamy zatem 😉

  #1050
  Grzegorz CzaplaGrzegorz Czapla
  Uczestnik

  Witam, podobnie jak kolega zajrzałem tu po wczorajszej konferencji Google Edu Trends. W mojej szkole od dłuższego czasu korzystamy platformy Google, jeszcze wtedy z GSuite. Może po konferencji rozkręci się trochę to forum 😉 Tęsknię za grupami dyskusyjnymi i to niekoniecznie przez www, ale niestety “rządzi” FB 🙁

  #1057

  Witam,
  Otrzymałem dziś radosną wiadomość o nominacji do GEG
  Jestem zastępcą dyrektora w Szkole Podstawowej nr 24 w Rzeszowie – jako jedyny w kolebce Office 365 w mieście pracowałem na Google Workspace for Education, a pod wcześniejszą nazwą GSuite od 2015 wdrożyłem całą platformę w szkole.
  W bieżącym roku staram się o nominację do Szkoły Referencyjnej Google.
  Pozdrawiam wszystkich w grupie

  #1058
  Dominik DybowskiDominik Dybowski
  Uczestnik

  Witam serdecznie,

  Nazywam się Dominik, nie mam jeszcze tyle sukcesów i odznaczeń jak Adam ale mam nadzieję, że z biegiem czasu będę zmierzał w tym samym kierunku 😉
  Chociaż nie pracuję bezpośrednio w szkole, to na przestrzeni mojej kariery zawsze byłem zaangażowany w projekty które pozwalały wspomóc działania nauczycieli i uczniów w szkołach. Na samym Google Workspace pracuję już przeszło 7 lat i nadal zaskakuje mnie funkcjonalność tej platformy. Szczególnie jak mam okazję porozmawiać z którymś ze szkolnych pasjonatów (patrz np. Darek).
  Mam też przyjemność reprezentować edukacyjnego partnera Google’a – CCT Poland w związku z czym – gdybyście mieli jakiekolwiek problemy lub wątpliwości odnośnie platformy, zachęcam do kontaktu. Na pewno pomożemy!

  Strona główna


  d.dybowski@cctpoland.com

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 8)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.